fbpx

Genel - Sıkça Sorulan Sorular

Bilgi almak için bizi arayabilir ya da iletişim formumuzdan talep oluşturabilirsiniz.

Audio ürünlerinin fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Evet. Audio ürünlerinin TSE, TSEK ve ISO9001 sertifikaları vardır. Tüm kalite onayı ve test sertifikalarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Montaj eğitimi için lütfen buradaki form üzerinden Teknik Destek ve Servis birimimize eğitim talebinizi iletin. Teknik servisimiz eğitim talebiniz için en kısa sürede size ulaşacaktır.

Müşteri Hizmetlerine 444 11 58 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Fatura tarihi itibariyle 2 senedir.

Bildirim tarihi itibariyle takip eden iki (2) iş günüdür.
Akıllı Ev Sisteminde hane halkının telefonunu tanımlamak istiyorum.
Bu işlem için Burayı Tıklayarak ilgili dokümana ulaşabilirsiniz. Veya 444 11 58 üzerinden destek alabilirsiniz.

Burayı Tıklayarak açılan sayfada cihazınızı seçerek ve ilgili kitapçığa erişebilirsiniz.

Burayı Tıklayarak açılan sayfada cihazınızı seçerek ve ilgili dokümana erişebilirsiniz.

Burayı Tıklayarak talep formu oluşturabilirsiniz.

Akıllı Ev - Sıkça Sorulan Sorular

Audio Akıllı Ev Sistemlerinin kullanımı kolay teknolojisi sayesinde artık evinizi her yerden kontrol edebilirsiniz. Audio Akıllı Ev sayesinde alarm sistemi, lamba, perde, panjur, TV, kombi, klima, priz, gaz vanası, su vanası ve elektrik vanasını kontrol edebilirsiniz.

Audio Akıllı Ev Sistemlerinin sağladığı bir çok avantaj vardır. Evinizin dışındayken bile kontrol edebileceğiniz perde, TV, priz ve aydınlatma ile konforunuzu sağlarsınız. Ayrıca, evinize gelmeden açıp kapayabileceğiniz kombi, klima, elektrik, doğalgaz, su vanası kontrolü sayesinde enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Gaz ve duman dedektörü sayesinde evinizden her zaman haberdar olursunuz. Ailenizin güvenliği için alarm sisteminiz her zaman kontrolünüz altındadır.

Audio Akıllı Ev Sistemleri kurulumunun kolaylığı, kullanımının kolaylığı, kullanıcılarının kendi senaryolarını oluşturabilmesi ve sisteme kayıtlı kullanıcıları yönetebilmesi, teknik servis desteği ve ürün kalitesiyle diğer sistemlere göre çok daha avantajlıdır.

Evet. Evinizi evinizde olmadığınız zamanlarda bile, Audio Smart Home uygulaması üzerinden cep telefonunuz veya tabletiniz üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Audio Smart Home uygulamasını telefonunuza ya da tabletinize Google Play Store veya Apple App Store’dan indirebilirsiniz.

Evet. Audio Akıllı Ev Sistemlerinde son kullanıcı kendi senaryolarını yönetir. 6 adet senaryo belirleme opsiyonu vardır. Senaryo modları; “Evde”, “Dışarıda”, “Gece”, “Tatil”, “Kişisel 1” ve “Kişisel 2”. Senaryo belirlemek için herhangi bir teknik servise ihtiyaç yoktur. İstediğiniz şekilde senaryolarınızın içeriğini kendiniz değiştirebilirsiniz.

Audio Akıllı Ev Sistemlerinin içinde akıllı ev, alarm ve görüntülü diafon sistemleri mevcuttur. Audio Akıllı Ev Sistemleri evinizin güvenliği için gerekli olan görüntülü diafon ve alarm özelliğine sahiptir. Alarmınızı evinizden veya cep telefonunuzdan kolaylıkla kontrol edebilir ve güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Audio Akıllı Ev Sistemleri her türlü bina yapısı için uygundur. Sistemimiz binadan bağımsız çalıştığı için 1 veya 1000 dairede rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Audio Akıllı Ev Sistemleri normal elektrik veya KNX sistemine uygun olan tesisat yapısında çalışır.

Audio Akıllı Ev Sistemleri özel Audio OK4 kablosu (4×0,5mm) ile çalışmaktadır.

Elektrik tesisatçınız Audio Akıllı Ev Sistemlerinin kurulumunu yapabilir. Sistemin montajı aynı gün içerisinde yapılır. İnşaatın her aşamasında sistem kurulabilir.

Audio Akıllı Ev Sistemini mevcut oturduğunuz evinize sıva üstü uygulamasıyla rahatlıkla kurulabilir.

Audio Akıllı Ev Sistemleri 12 voltta çalışan ve kapalı kontak (Nc) olan sensörlerimiz 12 VDC “veya” 24 VDC olarak tercih edilmektedir.

Audio Akıllı Ev sistemleri özel Audio OK4 kablosu çekilmiş her türlü elektrik tesisatına kurularak çalıştırılabilir. Aynı zamanda evinizde internet için Wi-Fi olmalıdır.

İnternetiniz kesildiyse Audio Akıllı Ev sistemlerini ev içinde kullanmaya devam edebilirsiniz. Evinizin dışındaysanız ve sisteminizde SMS modülü varsa alarm bilgisi size SMS olarak iletilir.

İnternet bağlantınız geldiği andan itibaren sistem kaldığı yerden çalışmaya devam eder.

Elektrik geldiği andan itibaren sistem kaldığı yerden çalışmaya devam eder.

Audio Akıllı Ev Sistemlerinde değişken olan Dinamik IP kullanılmıştır. Bu nedenle diğer sabit IP kullanılan sistemlere göre Audio Akıllı Ev Sistemleri gizliliğinizi tam korur.

Sistem aktivasyonu ikametinizi gösterir resmi belge ile yapılmaktadır. Taşınma durumlarında modem veya cep telefonu değişikliklerinde yeniden aktivasyon gerekmektedir. Böylelikle güvenlik ve gizliliğiniz korunur.

Audio Akıllı Ev Sistemlerinin modülleri 16 amper güce dayanıklıdır, bu nedenle diğer sistemlere göre çok daha dayanıklı ve güvenlidir.

BUS Plus veya BUS Smart sisteminde Audio Akıllı Ev Sistemleri rahatlıkla kullanılabilir.

Evet, Akıllı Ev sistemimizde zaman senaryosu bölümünden yapabilirsiniz.

Audio Akıllı Ev sistemlerinde abonelik ücreti ödemenize gerek yoktur.

Bu işlem için Burayı Tıklayarak ilgili dokümana ulaşabilirsiniz. Veya 444 11 58 üzerinden destek alabilirsiniz.

Hemen bize bilgi verin ve iletişim bağını keselim.

Evet, Sistemin bağlı olduğu modem cihazı değiştirildiği anda eski aktivasyon silinecektir. Bizimle iletişime size özel bir aktivasyon yaptırabilirsiniz.

Görüntülü Diafon - Sıkça Sorulan Sorular

Yeni nesil teknoloji ile daha az kablo gerektiren, buna karşılık daha fazla özellik sunan elektronik haberleşme ile çalışan sistemimizdir.

Tercih edilen sisteme göre değişebilmektedir. Detaylı bilgi için 444 11 58 nolu telefon üzerinden bilgi alabilirsiniz veya ücretsiz keşif yaptırabilirsiniz.

Audio görüntülü diafonları daireden daireye geçişli veya buatlı tesisat yapısında çalışır.

Audio görüntülü diafonları her binaya uygundur.

BUS Plus sistemimizde her blokta 99 daire olmak üzere 8 blokta çalışır. Bus Smart sistemimizde 250 blok ve her blokta 499 daire + kapıcı,

Evet. Audio görüntülü diafonlarından kapıcı ve güvenlik bağlantısı vardır.

Evet. Zil sesi ayarı opsiyonel olarak yapılır.

Talebinizi bizlere iletmeniz durumunda sizlere ücretsiz keşif ve teklif iletebiliriz.

Bus plus sistemimizde için 99 daire + kapıcı, bus smart sistemimizde 499 + kapıcı

Mevcut tesisat yapısına göre değişebilmektedir. Ancak çoğunlukla tadilat ihtiyacı olmadan kurulabilir

Mevcut tesisat standartlara uygun yapılmış ve oksidasyon başlamamış ise mevcut kablolar kullanılabilir.

Evet, dairenize harici bir tesisat kurulumu yaptırarak takabilirsiniz..

Evet, Bus Plus ve Bus Smart ürünlerimizde alarm özelliği var(opsiyonel).

Evet, Bus Plus ve Bus Smart ürünlerimizde daireler arası görüşme özelliği var(opsiyonel).

Evet, bus plus ve sonrasında üretilen ürünlerimizde bu özellikler mevcuttur

Evet. Zil Paneline entegre olarak veya sonradan eklenebilir şekilde uygulanabilir.

Tercih edilen sisteme göre değişebilmektedir. Detaylı bilgi için 444 11 58 ten teknik bilgi alabilirler.

BusPlus sistemde 2 adet, Bus Smart sistemde 5 adet kapı tanımlanabilir.

Busplus sistemde 2 adet , Bus Smart sistemde 15 er adet tanımlanabilir.

Bir adet güvenlik ile görüşürken kullanılmak üzere toplam 3 adet harici kamera kullanılabilir.

Sistemde 2 adet ses kanalı vardır.

Evet, Bus Plus ve Bus Smart sistemlerimizdeki görüntülü ve görüntüsüz cihazlardan tercih yaparak kurulum yaptırabilirsiniz.

Eğer daireniz için fotoğraf hafızalı ürün tercih ederseniz, otomatik olarak 25 saniye sonra veya manuel olarak fotoğraf saklayabilirsiniz

Diafon cihazlarda konuşma tuşuna basıp cihazı aktif edene kadar, telefonlu cihazlarda ahizeyi kaldırana kadar yada konuşma tuşuna basıp aktif edene kadar sesiniz dışarıya iletilmez

Evet, Bus Plus ve Bus Smart sistemlerimizde bu özellik var (opsiyonel).

Yeni Bus Plus Panellerimiz IP55 sertifikasına sahiptir.

Öncelikle Servis Şifrenizi değiştirmelisiniz (opsiyonel). Şifre belirlerken kolay tahmin edilen (1071,1453, 1881, 1923,1903,1938, 3405 vb) kombinasyonlardan kaçınmanızı öneririz.

Şifre değişim talimatları cihazlarla birlikte verilen kitapçıklarda yer almaktadır. Kitapçığınız yoksa 444 11 58 nolu telefon üzerinden destek alınmalıdır.
Dikkat ! www.Audio.com.tr adresi haricindeki hiçbir bilgi güvenilir ve / veya tam olmayabilir. 
Lütfen direkt bizimle iletişime geçiniz.

Mutlaka faturanızı, sözleşme örneğini ve cihazların kullanım kitapçıklarını alınız. Sistemin tüm özellikleri ile tam çalışır ve fiziksel kusurunun olmadığını kontrol ediniz.

Kapı otomatiği arızaları %98 oranında tesisat veya kilit kaynaklı oluşmaktadır. Adresinize en yakın elektrikçiyi çağırıp, 444 11 58 üzerinden destek teknik destek alabilirsiniz.

Bu kurulum veya tesisat kaynaklı bir arızadır. Adresinize en yakın elektrikçiyi çağırıp, 444 11 58 üzerinden destek teknik destek alabilirsiniz.

Copyright © 2019 — Audio Elektronik A.Ş. All Rights Reserved.
WhatsApp chat